imprezy dla dzieci

Urodziny to najważniejsze wydarzenie w roku, zwłaszcza dla dzieci. Pozwól nam zabrać Twoje dziecko w świat żeglarzy i piratów, gdzie razem ze swoimi przyjaciółmi będzie się wyśmienicie bawić. Sprawimy, że te urodziny będą pełne przygód, a co za tym idzie, będą niezapomniane…

urodzinki_2

  • Piraci i piratki, to niezłe gagatki!

Pirate kids rascals, girls and boys, in hats and bandanas with treasure chest, black flag and ship. Flat style vector cartoon illustration isolated on white background.

Podczas zabawy dzieci dowiedzą się dlaczego pirat nosi przepaskę na oku, jak zbudować swój własny piracki okręt i co najbardziej lubią jeść piraci.

 

 

 

 

  • Poszukiwanie zaginionego skarbu

mapa Podczas zabawy dzieci będą szukały skarbu za pomocą specjalnej mapy, dowiedzą się jak czytać mapę i rozwiążą łamigłówki dobrane do wieku.

 

 

 

 

  • Marynarka wojenna

O8JY9H0

Wojsko to nie tylko zabawa w lesie. Marynarka wojenna to zabawa zarówno dla chłopców jak i dla dziewcząt. Twoje dziecko dowie się jak wygląda życie na okręcie, co marynarze robią na morzu i jak spędzają czas na lądzie.

 

 

 

 

  • Podwodny Świat

podwodny świat

Co kryje się pod wodą? Jakie zwierzęta tam mieszkają? Dlaczego woda jest mokra? Zabawy edukacyjne, które nauczą dzieci podstaw ekologii i wprowadzą je w podwodny świat. Po podwodnym świecie dzieci oprowadzi Syrenka Ariel.

Na życzenie klienta zorganizujemy urodziny o każdej tematyce, jednak specjalizujemy się w klimatach wodnych i żeglarskich, ponieważ naszą misją jest dzielenie się pasją do wody i żeglarstwa. A wiadomo… „czym skorupka za młodu nasiąknie…” 😉

Organizujemy urodziny w domu klienta lub w dowolnym lokalu.

Na życzenie klienta, przygotujemy poczęstunek dla dzieci.

Po wybraniu scenariusza urodzin, zapraszamy do kontaktu, aby ustalić szczegóły.

Gorąco polecamy piękne i pyszne torty, z zaprzyjaźnionej firmy – TORTOWO 🙂

Oto kilka zdjęć tortów, aby narobić Państwu smaka:

[su_carousel source=”media: 149,148,147,146,145″ limit=”5″ height=”300″ responsive=”no” title=”no”]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *